В університеті діють курси з робототехніки

Залучення студентів до вивчення різних аспектів технічного прогресу – запорука формування цифрової компетентності майбутніх педагогів. Саме тому важливим є курс робототехніки, започаткований доцентом кафедри цифрових технологій навчання Олександром Васенком.

Курс робототехніки проводиться у приміщенні інноваційного класу (ICR-кімнати), який створено на базі факультету педагогічної освіти, менеджмент у і мистецтва у межах проєкту ЄС Erasmus + KA2 № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти засобом використання інноваційних інструментів викладання – MoPED».

Бажаючі сковородинівці мають змогу вільно приєднатися до курсу робототехніки та отримати безцінний досвід, море вражень та позитивних емоцій.

Перші студенти вже долучилися до навчання та спробували себе в ролі творця роботів. Спробуй і ти!