Cтали відомими дати вересневих навчальних тренінгів і семінарів серед вчителів з метою поширення результатів міжнародного проекту програми ЄС Erasmus + «MoPED»

У період з 23 по 26 вересня 2019 року в рамках реалізації міжнародного проєкту ЄС Erasmus + KA2 № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти засобом використання інноваційних інструментів викладання – MoPED» у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди» планується серія навчальних тренінгів та семінарів для вчителів партнерських навчальних закладів міста і району, спрямованих на удосконалення їх фахової підготовки, цифрової компетентності та медіаграмотності.

Зазначені теми: «Оцінка результатів навчання», «Дівчата в STEAM», «Цифрові навички: створення навчальних відео», «Цифрові навички: інфографіка».

До складу тренерів увійшли: декан педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук Наталія Ігнатенко; кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана педагогічного факультету з міжнародної роботи  Оксана Ковтун;  кандидат історичних наук, доцент Олександр Васенко.

У період з 23 по 26 вересня 2019 року сертифікованими тренерами університету буде проведено навчальні тренінги і семінари серед викладачів університету.

Бажаємо плідної праці та натхнення!