Cтали відомими дати, тренери та програма навчальних тренінгів і семінарів серед викладачів університету з метою поширення результатів міжнародного проекту програми ЄС Erasmus + «MoPED»

У період з 10 по 12 червня 2019 року в рамках реалізації міжнародного проекту ЄС Erasmus + KA2 № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти засобом використання інноваційних інструментів викладання – MoPED» відбудеться вдосконалення фахової підготовки викладачів ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди».

Зазначені теми: «Цифрові навички: створення інфографіки для заняття, документу, презентації», «Оцінка результатів навчання», «Розвиток підприємницької компетентності», «Інноваційні технології та інструменти навчання в упровадженні дистанційної і дуальної освіти», «Обчислювальне мислення», «GO-LAB: ILS (Незалежне дослідницьке середовище)», «Навчальні засоби: інструменти формувальної оцінки», «Дівчата в STEAM. Модель відкритої школи».

До складу тренерів увійшли: декан педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук Наталія Ігнатенко; кандидат економічних наук, доцент Олександр Ковтун; кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана педагогічного факультету з міжнародної роботи  Оксана Ковтун;  кандидат історичних наук, доцент Олександр Васенко; кандидат історичних наук, доцент, заступник декана філологічного факультету з навчальної роботи Василь Дудар; кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана фінансово-гуманітарного факультету з профорієнтаційної роботи Вячеслав Різник; викладач Валентина Крикун та кандидат педагогічних наук, викладач Ірина Хрін.

У період з 10 по 12 червня 2019 року сертифікованими тренерами університету буде проведено навчальні тренінги й семінари серед викладачів університету.

Бажаємо плідної праці та натхнення!