Результати участі у інформаційно-навчальних візитах представників університету до ЄС університетів-партнерів

У рамках проекту програми ЄС Еразмус+ КА2 №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання – MoPED» при виконанні Робочого пакету 1 (відповідальний Р5) представники академічної групи проекту (Ковтун О.А., Ковтун О.В, Лялька В.С., Коцур В.В., Шелест Л.Л., Щоголєв Я.Ю. та Молоткіна Ю.О.) взяли участь у трьох інформаційно-навчальних візітах до університетів країн Програми (Р2-Р4). Результатом участі відвіданих заходів стало створення презентаційних матеріалів на основі опанованої інформації щодо сучасних методів організації навчального процесу університетів Програми (Р2-Р4) за наступними темами:

«Інноваційні технології навчання (на матеріалах проекту MoPED)» (Іспанія)

«Інноваційні технології та сучасні методи навчання» (Польща)

«Навички 21 століття – інноваційне навчання» (Кіпр)