Проведення семінарів представниками академічної групи проекту на літній сесії «STEM-школи – 2018»

22 червня 2018 року у рамках літньої сесії «STEM-школи – 2018» представниками академічної групи проекту (Ігнатенко Н.В., Ковтун О.А., Лялька В.С., Мельніченко Л.І.) було проведено семінари:

1. «Інноваційні інструменти викладання у контексті модернізації вищої педагогічної освіти»

2. «Впровадження STEM-освіти у освітній процес закладу вищої освіти»

Метою проведення семінарів стала популяризація передового досвіду партнерів з ЄС у впровадженні та використанні інноваційних технологій та методик викладання, а також у розвитку STEAM-освіти, що наразі є необхідною умовою подальшого розвитку освіти України. Також, представники академічної групи проекту презентували основну мету, цілі та завдання, очікувані та вже отримані результати та напрацювання, окреслили пройдені етапи роботи над проектом та проведені заходи в рамках проекту MoPED.