Академічні можливості проекту ЄС Erasmus+ КА2 «Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments (MoPED)»

10 травня 2018 року фахівець відділу міжнародних зв’язків, викладач кафедри педагогіки, теорії та методики початкової освіти Лялька Валентина Сергіївна ознайомила студентів педагогічного факультету із академічнимиможливостями проекту ЄС Erasmus+КА2 № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments (MoPED)».

Мета проекту полягає у вдосконаленні освітнього процесу шляхом розроблення нових навчальних дисциплін із застосуванням технології STEAM-освіти; впровадження педагогічного досвіду зарубіжних закладів вищої освіти; створенняінноваційного класу (ICR); співпраціз європейськими й українськими педагогічними університетами, асоціаціями, школами.

Учасниками проекту є Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ, Україна), Університет Деусто (Більбао, Іспанія), Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця (Краків, Польща), Кіпрський університет (Агландзія, Кіпр), Київський університет імені Бориса Грінченка (Київ, Україна), Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди (Переяслав-Хмельницький, Україна), Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (Умань, Україна), Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського (Одеса, Україна), Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (Старобільськ, Україна) та ТОВ «Якість України» (Київ, Україна).

Співпраця університету із партнерами-учасниками проекту спрямована на обмін професійним досвідом; підвищення рівня якості освіти; проведення міжнародних наукових конференцій, симпозіумів, семінарів та робочих зустрічей, організацію та забезпечення міжнародної академічної мобільності викладачів і студентів тощо.