Сьогодні в українській освіті проводяться широкомасштабні реформи, спрямовані на модернізацію освітніх структур, зміну ролі вчителя в освітньому процесі, визначення нових вимог до компетентності сучасного педагога. Для того, щоб реалізувати ці вимоги в повній мірі, оновити навчальні плани підготовки майбутніх учителів шляхом упровадження нових навчальних дисциплін, ІКТ, інноваційних засобів та методів визначення результатів навчання створено проект програми ЄС Erasmus+ KA2 №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments (MoPED)».
У межах проекту ЄС Erasmus+ КА2 «MoPED» під керівництвом декана педагогічного факультету, професора Ігнатенко Н. В. організовано цикл тренінгів семінару «Інформаційно-цифрова компетентність викладача ВНЗ». Цього ж дня було розпочато проведення перших занять. Викладач тренінгів – кандидат педагогічних наук, доцент, старший науковий співробітник лабораторії систем відкритої освіти та ІКТ ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України Кондратова Людмила Григорівна.
Також фахівець відділу міжнародних зв’язків Лялька В. С. доповіла викладачам педагогічного факультету про мету та завдання проекту, очікувані та вже досягнуті результати.
Під час занять науково-педагогічних працівників ознайомлять з основами функціонування та призначенням різних мобільних і комп’ютерних пристроїв, програм і мереж, їхніми можливостями у створенні цифрового контенту з урахуванням етичних принципів; такими новими технологіями, як: штучний інтелект, робототехніка, віртуальна реальність тощо. Тренінги спрямовані на формування цифрової грамотності викладачів, умінь і навичок застосовувати новітні технології у процесі комунікації, творчої й інноваційної діяльності.