26 лютого 2018 року на ректораті ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» було презентовано проект Європейського Союзу Erasmus+ KA2 №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments (MoPED)», учасниками якого є три зарубіжні та шість українських університетів.

Керівник відділу міжнародних зв’язків Ковтун О. А. представила мету проекту «MoPED», її завдання; прозвітувала про результати зустрічей партнерів-учасників програми в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ, Україна) й Університеті Деусто (Більбао, Іспанія), під час яких було проаналізовано особливості вищої педагогічної освіти країн ЄС та України; визначено напрями діяльності й стратегію подальшої співпраці університетів.

Проект «MoPED» сприяє розвитку міжнародної діяльності, академічної мобільності та спрямований на модернізацію навчальних планів українських закладів вищої освіти педагогічного профілю шляхом упровадження сучасних технологій навчання, зокрема технології STEAM-освіти, розробки нових навчальних дисциплін та оновлення змісту тих курсів, що вже викладаються.

У межах проекту вже проходить курс «Професійна англійська мова» з метою формування іншомовної компетентності викладачів і готується до проведення цикл тренінгів семінару «Інформаційно-цифрова компетентність викладача ВНЗ».