14-15.12.2017 – стартова зустріч представників університетів – учасників проекту програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання – MoPED»

14-15 грудня 2017 року в Університеті Деусто (Більбао, Іспанія) відбулася друга робоча зустріч учасників проекту ЄС Erasmus+ KA2№586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP «Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments (MoPED)».

Університет Деусто – один із європейських учасників проекту; його завдання полягає у поширенні досвіду планування ефективних програм навчання та застосування сучасних інноваційних технологій викладання, забезпеченні методичного супроводу у процесі розробки Концепції інноваційного класу та її реалізації, консультуванні українських закладів вищої освіти, здійсненні контролю та моніторингу якості освіти.

Делегатами від ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» були декан педагогічного факультету, професор Ігнатенко Наталія Вікторівна, керівник відділу міжнародних відносин, доцент Ковтун Оксана Анатоліївна, керівник лабораторії інноваційних технологій в освіті, доцент Ковтун Олександр Вікторович.

Представниками університетів – членів консорціуму окреслено плани та робочі пакети проекту, обговорено загальний план роботи.

У процесі зустрічі було визначено напрями реалізації проекту Erasmus+ КА2«MoPED» в Україні, закцентовано увагу на необхідності оновлення навчальних планів і створенні інноваційних кімнат, в яких апробовуватимуться нові технології та засоби навчання.

Створене у межах проекту «MoPED» інноваційне середовище стане каталізатором змін у сфері освіти на місцевому, регіональному та національному рівнях.